@esra_fatosh instagram paylaşımı

esra_fatosh @esra_fatosh

Istanbul is so exciting this year. It is full of lights and beautiful decorations everywhere. If you like fairytales I definitely recommend you to visit this amazing city. İstanbul bence dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Bu sene yeni yıl için şehirin dekorasyonu belki hala sönük ama işletmeler kendi adına güzellikler yapmış. Keşke yılbaşlarına turizm adına daha fazla yatırım yapılabilseydi. Belediyenin yapacağı muhteşem bir havai fişek gösterisini hayal ediyorum. 🥰 #istanbuldaysam #turkey #ayasofyamüzesi #hagiasophia #müze #instagram #instagood #instadaily #mytravelgram #meinereiseführung #tourguideslife #tourguidefatoshesra #instaturkey


0 0 29/12/2018 Instagram'da gör Tüm Listeyi Görüntüle

Diğer Blog Yazıları

instagram takipçi arttırma 2019 25-12-2018

İnstagram’dan Takipçi Arttırarak Bende Varım Deyin!Dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça popüler olan instagram takipçi arttırma sistemi sayesinde devamını oku..

instagram beğeni hilesi 15-12-2018

Günümüzde Sosyal Medya Sitelerinin insanlar tarafından beğenilerek kullanılması beraberinde bazı hilelerinde çıkmasına sebep olmaktadırlar. instagram devamını oku..

instagram beğeni arttırma 25-12-2018

instagram’da beğeniyi Nasıl Arttırabilirsiniz ?İnstagram üzerinden yapılan fotoğraf paylaşımlarının beğenisinin çok fazla olması bazı kişiler için devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster