@deryaozdr instagram paylaşımı

deryaozdr @deryaozdr

Şerefeddin Sabuncuoğlu (1386 - 1470) Fatih Sultan Mehmet döneminin en ünlü hekim ve cerrahıdır. Ilk Türkçe cerrahi eserin sahibidir. 14 yıl boyunca Bimarhane'de çalışmıştır. Eserlerinin dili Türkçedir. Başlıca Eserleri: 1. Akrabadın 2. Kitabü'l cerrahiyyeti'l Haniyye 3. Mücerreb - name. . Şerefeddin Sabuncuoğlu (1386 - 1470) was the most famous doctor and surgeon in the period of Fatih Sultan Mehmet. He was the owner of first Turkish Surgical work. He had worked in Bimarhane fourteen years. His works were written in Turkish. His main works: 1. Akrabadın 2. Kitabü'l cerrahiyyeti'l Haniyye 3. Mücerreb - name. #türkiye #tr #turkey #travel #trip #photo #travelblogger #travelblog #travels #love #şiir #traveler #travelers #instaturkey #photography #worldtravel #adobe #instagramTurkey #photooftheday #gezgin #summervibes #welltravelled #seetheworld #traveltheworld #beautifuldestinations #travelphotography #yalova #tarih


408 24 12/12/2018 Instagram'da gör Tüm Listeyi Görüntüle

Diğer Blog Yazıları

instagram beğeni arttırma 25-12-2018

instagram’da beğeniyi Nasıl Arttırabilirsiniz ?İnstagram üzerinden yapılan fotoğraf paylaşımlarının beğenisinin çok fazla olması bazı kişiler için devamını oku..

instagram takipçi sayısı arttırmak 25-12-2018

Instagram Takipçi Sayısı Nedir?instagram ile özdeşmiş bir kelime olarak bilinmesi gerekir. Takipçi demek instagram hesabınızdaki hareketlerin önünü açan, devamını oku..

instagram takipçi hilesi 15-12-2018

İnstagram Takipçi Hilesi Ne İşe YararSosyal Medya Siteleri arasında belki de şuan da lider konumda olan İnstagram sadece bazı kesime hitap etmeyip sanatçısından, devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster