@d.o.l.u.n.a.y.y instagram paylaşımı

d.o.l.u.n.a.y.y @d.o.l.u.n.a.y.y

"Ağlama kıyamam" diyenler ağlatmadımı en çok.¡¿ Ve... İnsan oğlu sınanmadımı en çok sevdiğiyle.! . . . Huzurunuz daim olsun.. Hayırlı geceler vesselam.. Good night. . . / / / / #istanbulsokakları #istanbuldayasam #turkey #loveislove #sevdayadair #çok #derin #duygular #kadrajımdan #kadrajturkiye #likeforlikes #anıyakla #severekcekiyoruz #benimkadrajım #traveller #fotodankareler #zamanidurdurdur #anadolugram #travelblog #fotograheryerde #flower #benimgozumden #gezirehberi #benimkadrajım #benimobjektifimden #kadrajımdan #turkobjektif #instago #vscogram #vsco #vscoturkey


7 0 14/12/2018 Instagram'da gör Tüm Listeyi Görüntüle

Diğer Blog Yazıları

Instagramın Özellikleri ve Püf Noktaları 25-12-2018

Instagram’ın ÖzellikleriSon yılların sosyal medya platformlarından olan ve oldukça talep gören instagram, özellikle akıllı telefonların yaygınlaşması devamını oku..

instagram takipçi kasma 2019 15-12-2018

instagram takipçi kasma nedir?Başlıkta belirttiğimiz instagram takipçi kasma denilen yöntem aslında instagram takipçi kazanma ile aynıdır. Burada ‘’ devamını oku..

instagram takipçi arttırma 2019 25-12-2018

İnstagram’dan Takipçi Arttırarak Bende Varım Deyin!Dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça popüler olan instagram takipçi arttırma sistemi sayesinde devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster