@bougainvillea_h instagram paylaşımı

bougainvillea_h @bougainvillea_h

Ilahi adalet bizim zannetdiğimizden daha adaletli demek bir Mü'mine yakışmaz. Çünkü en çok o iyi bilmelidir ki ilahi adalet şaşmaz. Fakat canımız öyle acıdığında ve intikam almak yerine ilahi adalete bırakmak zorunda kaldığımızda bunu görmeyebiliyor insan. Ama için rahat olsun, hesap günü zannetdiğinden daha keskin, daha adil ve daha yakın. Onun için "bende bundan haberdar olmak isterim" diye çırpınma. Çünkü bu endişedir, şüphedir. Evrenin işleyiş şekline bırak herşeyi. Gereken zaaten yapılacaktır. Çünkü o Adildir, Kadirdir, Hakemdir. #antalya #autumn #izmir #mugla #ankara #aksaray #münchen #deggendorf #düsseldorf #berlin #turkey #f4f #stuttgart #kempten #landshut #frankfurt #stuttgar #pictureoftheday #ootd #iyigeceler #goodnight #followforfollowback #yazi #siir


3 0 17/12/2018 Instagram'da gör Tüm Listeyi Görüntüle

Diğer Blog Yazıları

instagram takipçi kasma 2019 15-12-2018

instagram takipçi kasma nedir?Başlıkta belirttiğimiz instagram takipçi kasma denilen yöntem aslında instagram takipçi kazanma ile aynıdır. Burada ‘’ devamını oku..

instagram yorum hilesi 25-12-2018

instagram yorum hilesi nedir ?Sizlere daha önce anlattığımız beğeni hilesi, takipçi hilesi ile aynı mantıkta çalışan bir sistemdir. Kısacası hile yöntemi devamını oku..

instagram beğeni hilesi 2019 23-12-2018

Ülkemizde instagram beğeni hilesi denildiği zaman akla ilk olarak gelen sitelerden birisi, hiç şüphesiz nettakipci.net adlı internet sitesidir. Bu siteye devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster