@aslibekiro instagram paylaşımı

aslibekiro @aslibekiro

En iyi halime dönüşerek bu yılın Pantene Yıldızı Parlayanlarından biri olmaktan ötürü çok mutluyum! 💛🌟 #PanteneAltınKelebek #PanteneSaçıDönüşümü. Bu mukemmel geceye beni hazirlayan herkese; saclarimi en mukemmel haline donusturen @ondertiryaki ve ekibine, @mutluahmet.sinan a, @panteneturkiye 'e , benim icin son anda 3 ayri elbise diken cok yetenekli, guzel kalpli, tasarimlarina bayildigim @sudietuzofficial 'a, yine eli cok marifetli yetenekli guzel kadin @selen_karabulut 'a, bu surecte surekli yanimda olan ve, yardimci olan @zunverr 'e, @roomandrumours 'a , hep yanimda olan, beni her zaman daha yukari tasiyan canim menajerim @edaezgi 'ye, canim ABFC'ye ve tum sevenlerime, ve beni hep destekleyen canim aileme ama ailemden en cok kucuk dahi @the_smol_ghost 'a ve sevgilim @barturkmez 'e cok cok cok coook tesekkur ederim ❤️ #PanteneAltınKelebek #PanteneSaçıDönüşümü


51757 194 10/12/2018 Instagram'da gör Tüm Listeyi Görüntüle

Diğer Blog Yazıları

instagram beğeni arttırma 25-12-2018

instagram’da beğeniyi Nasıl Arttırabilirsiniz ?İnstagram üzerinden yapılan fotoğraf paylaşımlarının beğenisinin çok fazla olması bazı kişiler için devamını oku..

instagram takipçi ve beğeni satın alma 25-12-2018

instagram takipçi sayısı artırmakİnstagram son zamanlar da birçok kullanıcının gözdesi haline gelmiş olup, özellikle son birkaç yıldır oldukça talep devamını oku..

Instagramın Özellikleri ve Püf Noktaları 25-12-2018

Instagram’ın ÖzellikleriSon yılların sosyal medya platformlarından olan ve oldukça talep gören instagram, özellikle akıllı telefonların yaygınlaşması devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster