@araskarafil instagram paylaşımı

araskarafil @araskarafil

Dün bildiğiniz gibi uzaylılar tarafından kaçırılmıştım, bu sabah saatlerinde beni dünyaya geri gönderdiler! Bana uzaylı kanı enjekte ettiler, daha çok troll videosu çekmem söylendi ve daha riskli ve daha komik troller yapmam için troll kanımla uzaylı kanını karıştırdılar! Artık her zamankinden daha tehlikeliyim! Daha dencırım! Salı günü öyle bomba bir video gelecek ki gülmekten karınlarınız ağrıyacak, gözleriniz yaşaracak! Aras ne olursun daha az güldür bizi, bu bize çok fazla diyeceksiniz! Saatlerinizi Salı günü saat 16:00’a ayarlayın! Çok efsane bu yılın videosu geliyor! Tabi ki Youtube kanalımda! www.youtube.com/araskarafil Adresinde! Duyanlar duymayanlara duyursun Troll Ailem! Çok eğleneceğüüük! ❤️ @araskarafil


21526 278 15/12/2018 Instagram'da gör Tüm Listeyi Görüntüle

Diğer Blog Yazıları

instagram takipçi ve beğeni satın alma 25-12-2018

instagram takipçi sayısı artırmakİnstagram son zamanlar da birçok kullanıcının gözdesi haline gelmiş olup, özellikle son birkaç yıldır oldukça talep devamını oku..

instagram takipçi arttırma 2019 25-12-2018

İnstagram’dan Takipçi Arttırarak Bende Varım Deyin!Dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça popüler olan instagram takipçi arttırma sistemi sayesinde devamını oku..

En İyi Ücretsiz İnstagram Yorum Hilesi Nedir? 25-12-2018

instagram’ın Özellikleri Nelerdir ?İnstagram son zamanlarda fazlaca talep gören ve kullanılması her geçen gün artan bir sosyal medya platformudur. Özellikle devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster