@akademisyenanne instagram paylaşımı

akademisyenanne @akademisyenanne

Üniversite 2. sınıftaydım. O zamanlar marketlerde bir markanın ürünlerini tanıtmak ya da promosyonlarını dağıtarak reklam yapmak yeni yeni yaygınlaşıyordu. Tutturdum ben de yapacağım diye. Babam da tutturdu olmaz diye. Ama benim inadım çok fenadır gerçekten. Ben ısrar ediyorum, babam olmaz diyor! Alt tarafı markete gideceğim, insanlara sabun koklatıp, bardak altı hediye edeceğim. Babam “ne kadar veriyorlar günlüğü ben sana vereceğim” dedi. Ben de “ben ayaklarımın üzerinde durmayı öğrenmek istiyorum. Bana destek ol. Hep böyle hazır nereye kadar!” dedim dedim dedim ve kabul ettirdim! Vee ayaklarımın üzerinde durmayı çok iyi öğrendim çünkü bir marketin sabun reyonunda öğlen 12.00’dan, akşam 20.00’a oturmaksızın ayakta durup, sabun koklatıp, satış yapmaya çalıştım. Hayatımın belki de en önemli deneyimiydi. Bir markette nasıl çalışılır, herkes keyifle alış veriş yapıp çıkarken orada kalan ne hisseder çok iyi öğrendim. Onun dışında paranın ne kadar zor kazanıldığını, hizmet sektöründe çalışanların nezaketi en çok hakeden insanlardan olduğunu işte o günlerde anladım. Hatta bir keresinde iki tane baştan aşağı simsiyah giyinmiş, uzun saçlı, deri montlu delikanlı gelip sabun koklamaya başlamıştı. Sonra birbirlerine bakıp güldüler “Abi hale bak ya ne komik. Markete geldik sabun kokluyoruz.” dedi biri. Ben de “istersen bir de benim halime bak markette sabun koklatıyorum” demiştim. Bir an gülümsemeleri yüzlerinde donmuştu. Sonra beş sabun alıp çıkmışlardı☺️ Babam mı? Her gittiğim markete annemle birlikte peşimden geldi. Etrafı kolaçan etti. Sabun aldı, duş jeli aldı... İşte bu fotografı da babam çekmişti o zamanlar. Promotörlük kostümüm, gençliğim, dağınık odam, eski kasa bilgisayarım, peluş oyuncaklarım, kitaplarım ve ben ☺️


48489 338 20/12/2018 Instagram'da gör Tüm Listeyi Görüntüle

Diğer Blog Yazıları

instagram takipçi arttırma 2019 25-12-2018

İnstagram’dan Takipçi Arttırarak Bende Varım Deyin!Dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça popüler olan instagram takipçi arttırma sistemi sayesinde devamını oku..

instagram takipçi hilesi 15-12-2018

İnstagram Takipçi Hilesi Ne İşe YararSosyal Medya Siteleri arasında belki de şuan da lider konumda olan İnstagram sadece bazı kesime hitap etmeyip sanatçısından, devamını oku..

instagram yorum hilesi 25-12-2018

instagram yorum hilesi nedir ?Sizlere daha önce anlattığımız beğeni hilesi, takipçi hilesi ile aynı mantıkta çalışan bir sistemdir. Kısacası hile yöntemi devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster