@_mewij_ instagram paylaşımı

_mewij_ @_mewij_

Evet Kürdüz” deyince vuruldular! Yolda Kürtçe konuştukları iddiasıyla baba ve oğula “Kürt müsünüz, Suriyeli mi?” diye soran Katil, baba ve oğlun “Evet Kürdüz” demesiyle “Zaten sizi sevmiyorum” diyerek belindeki tabancayı çıkarıp ateş ediyor. Olayda yaralanan baba-oğul Sakarya devlet Hastanesine kaldırılıyor. Ancak baba Sakçı orada yaşamını yitiriyor. Aynı saldırıda yaralanan oğlu Burhan Sakçı’nın ise tedavisi devam ediyor. Kürt kimliğine yönelik yaratılan nefret ortamı, giderek trajik bir hale dönüştü ne yazık ki... AKP iktidarında geliştirilen nefret söyleminin sokağa nasıl yansıdığını bu olayda bir kez daha gördük. Gözü dönmüş ırkçı katillerin sokaklarda Kürt avına çıktıkları günler yaşıyoruz adeta. Bu korkunç olayı sıradan bir vakaymış gibi göremeyiz. #EvetKürdüm !!


3748 126 23/12/2018 Instagram'da gör Tüm Listeyi Görüntüle

Diğer Blog Yazıları

instagram beğeni arttırma 25-12-2018

instagram’da beğeniyi Nasıl Arttırabilirsiniz ?İnstagram üzerinden yapılan fotoğraf paylaşımlarının beğenisinin çok fazla olması bazı kişiler için devamını oku..

Yeni Trend instagram takipçi hilesi 25-12-2018

instagram’ da Son Trendleri Takip Edin!İnstagram 2012 yılında kurulmuş olan sosyal medya platformu olup, gün geçtikçe kendini yenilemeye ve güncellemeye devamını oku..

İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır Ve Yararları Nedir? 25-12-2018

instagram takipçi hilesi Nasıl Yapılır?İnsanların günlük sosyal aktiviteleri arasında yerini alan Sosyal Medya Siteleri her ne kadar asosyal bir durum oluşturuyor devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster