instagram yorum hilesi

instagram yorum hilesi nedir ?

Sizlere daha önce anlattığımız beğeni hilesi, takipçi hilesi ile aynı mantıkta çalışan bir sistemdir. Kısacası hile yöntemi ile paylaştığınız fotoğraflara yorum yazdırmak demektir. Ücretsiz olarak bu hizmeti sitelere denk gelebilirsiniz. Ancak her ne kadar ücretsiz olsa da yapımcılar bu konuda da sınırlama getirmeden duramamışlar. Öncelikle instagram yorum hilesi için ücretsiz yararlanmak istiyorsanız günde 2-3 adet yorum hilesinden faydalanabiliyorsunuz. Ancak ücretsiz belirtilenin dışına çıkmak istediğinizde gerisinin ücretli olduğu karşınıza çıkacaktır. Buna göre eğer uğraşırım diyenlerdenseniz birkaç farklı mail açarak bu durumu genişletebilirsiniz. İnstagram üzerinden yorum paylaşımı yaparak kazançlı olacağınızı bilmenizi isteriz. Yorum alan paylaşımınız başka kullanıcılar tarafından görünür olacağı için takipçi sayınızda ve beğeni sayınızda artma sağlanabilmektedir.

instagram yorum hilesi satın almak

Paragrafımızın en başında belirtiğimiz gibi ücretsiz şekilde bu işlemi yapmak için oldukça zorlu yöntemler kullanacaksınız. Tabi bu yöntemleri kullanabileceğiniz sitelere de güvenmeniz gerekir. instagram yorum arttırma satın alma işlemi düşünüldüğü kadar oldukça pahalı bir işle olmadığından dolayı çok kısa bir süre içerisinde faaliyete geçirebilirsiniz. Eğer yorum konusunda ciddi adımlar atarsanız instagram hesabınız daha güçlü ve daha popüler olacaktır. Yorumlar sayesinde takipçi sayınızda artış olacaktır. Yorum hizmeti satın aldığınız zaman bu işlemin gerçek bir kişi ya da kişiler tarafından yapıldığını bilmenizi isteriz. Ayrıca yorumu yapan kişinin hesabında da yaptığı yorum görüneceğinden dolayı takipçi ve beğeni sayılarınızda hızlı bir artış gözlemlenecektir.

Yorum Hilesi Nasıl Çalışır ?

Eğer instagram yorum kasma satın alma konusunda kararınızı verdiyseniz ilgili yerlerle görüştüğünüzde sizlere mevcut paylaşımlarınıza mı yoksa yeni paylaşımlarınıza mı yorum gönderilsin diye soracaklardır. Bu seçimi yaptıktan sonra ikinci karşılaşacağınız soru ise tek fotoğrafınıza mı yorum gönderilsin yoksa çoklu şekilde mi yorum gönderilsin şeklinde olacaktır. Son olarak ise yorum sayısı kaç adet olmalı diye tarafınıza yöneltilecek soruda seçiminizi ya da tercihinizi yaptıktan sonra karşı tarafa cüzi miktarda bir ödeme gerçekleştirerek uygulatabilirsiniz. Not olarak eklemek istersek eğer yorum, beğeni ya da takipçi hilesi satın almak istediğiniz zaman karşı tarafa gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

instagram beğeni hilesi 15-12-2018

Günümüzde Sosyal Medya Sitelerinin insanlar tarafından beğenilerek kullanılması beraberinde bazı hilelerinde çıkmasına sebep olmaktadırlar. instagram devamını oku..

instagram takipçi kasma 2019 15-12-2018

instagram takipçi kasma nedir?Başlıkta belirttiğimiz instagram takipçi kasma denilen yöntem aslında instagram takipçi kazanma ile aynıdır. Burada ‘’ devamını oku..

instagram takipçi sayısı arttırmak 25-12-2018

Instagram Takipçi Sayısı Nedir?instagram ile özdeşmiş bir kelime olarak bilinmesi gerekir. Takipçi demek instagram hesabınızdaki hareketlerin önünü açan, devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster